SEE YOU IN HELL - 7"

První zářez na pažbě Templetton labelu vznikl díky tomuto sedmipalci brněnských kořenů. Tahle smečka hraje rychlý extrémní hardcore se silnými thrash vlivy. A né jinak je tomu právě na tomhle ípku. Najdeš tu 7 válů z nichž jeden je cover od DRI! Nihil-socio-politické texty které jsou pro tuhle partu charakteristické jsou samozřejmostí.

TEMP001
Náklad: 1400 kusů na černém a 300 na červeném vinylu
Status: vyprodáno
Dostupnost:
 
CRUCIFY YOURSELF/FULL BLADDER - split 7"

Nevím ani co pořádně napsat, protože v obou kapelách jsem hrál na kytaru, takže nemůžu být objektivní i kdybych chtěl. Takže snad jen že C.Y. tu má dvě skladby emo violentního HC.Textově se to rýpe v bahně a sračkách tohohle světa. FB čtyři kousky crusthardcore s polit texty. 50/50 kluci a holky. Uvnitř najdeš taky několik scene reportů.

TEMP002
Náklad: 500 kousků, 60 z nich s ručně dělaným obalem
Status: vyprodáno
Dostupnost:
 
MORE BAD NEWS - 7"

Třetím zářezem se stal sedmipalec tlupy More Bad News. Vznikl v době kdy jsem žil v Anglii, takže se něčím od těch ostatních odlišuje. Jinak kluci prasí výborný dark metalický hardcore. Texty jsou politicko sociální. Najdeš tu sedm věcí který ti nakopou prdel a to vše na ploše skoro 20 minut! Tomu já říkám poctivej sedmipalec! Jestli máš rád kapely jako KISS IT GOODBYE nebo ZEGOTA, tohle tě určitě nezklame!

TEMP003
Náklad: 500 kusů
Status: vyprodáno
Dostupnost:
 
ULCERRHOEA/CARNAL DIAFRAGMA - split 7"

Tohle ípko vyšlo taky v době kdy jsem pustošil anglické pláně. Nazval bych ho placička smrti. Najdeš tu německou smrtící HC/grindcore smečku s jejich sedmi smrštěmi. Jedna z nich je cover od DESTROY! Carnal Diafragma z Píště tady hrnou kanální grind se srandovními názvy válů. Například:"Hruškový závin pózující v zažívacím traktu".

TEMP004
Náklad: 500 kusů
Status: vyprodáno
Dostupnost:
 
TASTE OF FLESH/SPACE TO BEING - split 7"

Tak z tohohle musí být odevařenej snad každej! Taste Of Flesh z Malaysie tu předvádí jízdu prvotřídní kvality. Zběsilý, rychlý skate thrash. Rychlejší než rychlý! Pět kousků s rozžhavenými kolečky. Boskovičtí bikeři Space To Being tu hrnou zajímavou fůzi thrash HC. Pět kousků z nihž jeden je cover od Charles Bronson ti nakopou prdel.

TEMP005
Náklad: 1100 kusů
Status: vyprodáno
Dostupnost:
 
S.I.K.A./KOBRA XI - split 7"

Rychlý špinavý punk thrash ze Slovenska na splitku s fanoušky rychlých automobilových honiček Kobra XI, kteří hrají rychlej thrash grindhardcore. S.I.K.A. sem nasekala 6 záležitostí, z nichž jedna je cover od Raw Power. Kobra XI servírují 5 kousků, z nihž jeden je cover od Monster X, ke kterým bych tuhle partu taky přirovnal! Uvnitř obalu najdeš malou rozkládací knížečku s texty a info o kapelách.

TEMP006
Náklad: 1000 kousků
Status: vyprodáno
Dostupnost:
 
ALAMOGORDO/MASS GENOCIDE PROCESS - split 7"

Hardcorový metal brutal Alamogordo po cd na Deadbutcher records přichází s novýma skladbama, který jsou víc syrový než na onom CD. Dvě věci plné nenávisti. Napajedelští alko crusteři MGP předvádí opravdu parádní metalo crust švédskýho stylu. Taky dva záseky. Obě strany tě smetou! K tomu temnej obal, obsahující texty od obou kapel.

TEMP007
Náklad: 666 kusů
Status: poslední kusy
Dostupnost: prodej
 
MASS GENOCIDE PROCESS/VISIONS OF WAR - split 12"

První dnanáctipalec na Templetton rec. a hned takovej námrd. Když mi Bohdan nabídl spolupráci na tomhle LP, neváhal jsem ani minutu! Napajedelští Mass Genocide Process na nás valí svůj temný metalický a přitom surový skandinávský crust. 7 rozbušek nenávisti a šílenství. Belgičtí Visions Of War drhnou trošku uhlazenější crust ale nakopávaj jak by smet! 6 věcí. To vše v luxusním rozevíracím obalu(gatefoldu), obsahujícím fota, texty v češtině a angličtině a plakát navrh. Nemám co dodat. Jsem rád že jsem se mohl na tomto skvostu podílet!

TEMP008
Náklad: 1000 kusů
Status: poslední kusy
Dostupnost: prodej
 
BALACLAVA/COMPLICITÉ CANDIDE(CO-CA) - split 7"

Geniální záležitost! Pražsko Příbramská Balaclava se po delší době opět hlásí s novým materiálem. Dvě věci intenzivního hardcore s líznutím metalu a výbornou lyrikou. Rožnovská CO-CA jsou všechno postarší punkáči. Lidi pohybující se okolo Rožnovského Vraha. Hrají sakra chytlavej punk s rock and rolovým pocitem a oproti předešlým nahrávkám bych řekl, že působí mnohem víc hustěji až krémověji. Texty opět super. K tomu všemu hodně povedenej rozevírací obal s textama jak v anglické, tak české verzi a komentáře k nim. Tohle je povinost!

TEMP009
Náklad: 500 kusů
Status: na skladě
Dostupnost: prodej / výměna
 
THE FLAME STILL BURNS/JEDNOTA - split 7"

Dvě slovenské smečky na společném splitku. The Flame Still Burns hrají klasickej rychlej a nabroušenej youth crew old school hardcore. Jednota valí takový crustový hardcore. TFSB sem nasekali ctyři kousky a Jednota dva. V barevným obalu najdeš kopírovanej vnitřák ve stylu brožury s textama, fotkama a malbama. No a pro Templetton label to znamená jubilejní 10tý zářez na pažbě.

TEMP010
Náklad: 500 kusů
Status: na skladě
Dostupnost: prodej / výměna